Засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Луганській ОДА

Від людей з інвалідністю Луганщини, які втратили свої домівки, оточення, можливості, до Офісу Урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю та в особисті контакти представників Офісу заходять запити, повідомлення, питання.

Вони індивідуальні, і такі, які стосуються всіх, мають особливості, і мають спільний розпач.

Офіс працює з громадськими організаціями Луганської області, які незважаючі на важкі переміщення, продовжують підтримувати родини людей з інвалідністю, дітей, молодь, жінок.

14.06.23. відбулося засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Луганській ОДА.

Велику роботу проводить Луганська обласна військова адміністрація для підтримки мешканців Луганщини, за для вирішення надважких питань людей, які так важко постраждали від війни.

Тому розвиток діяльності Координаційного центру підтримки цивільного населення є дуже важливим, таким, який концентрує увагу на різних категоріях населення та головних сферах та потребах життєдіяльності людей в ситуації війни.

Особливості євакуації, розміщення, транспортування, забезпечення необхідним людей з інвалідністю є над важливим завданням, в якому офіс приймає участь.

Так, за підтримки Офісу Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю відбулася реконструкція Луганського обласного Шелтеру — житлових кімнат, санузлу та та душу, розширення дверів, встановлення підйомника, облаштування прилеглої території.

Офіс сприяв залученню якісного обладнання для Шелтеру всім необхідним від ліжок до засобів особистої гігієни та харчування.

Дана допомога була здійснена завдяки Gunta Anča за підтримки народу Латвії.