Заняття з української мови та літератури

На зустрічі з найшолодшими учасниками говорили про прийдешнє свято — День Матері. Також повторювали частини мови. Розглянули побудову твору-роздуму.

Вели розмову про свято Матері, його міжнародний характер, історію. Відзначення в Україні. Відгадували загадки, знаходили прикметники, які характеризують матусю. Пояснювали значення прислів’їв («Материн гнів, як весняний сніг: рясно випада, та скоро тане», «У дитини заболить пальчик, а у мами- серце»).Зачитали ланцюжком поезії про найдорожчу неню. Діти будували роздуми, чому маму порівнюють з невтомною бджілкою.

Під час роботи добирали епітети, порівняння, дієслова для розповіді про мамині руки, характер, повсякденну працю.Діти працювали з цікавістю.

Заняття проходять в рамках проекту «Provision of comprehensive educational, psychological and social assistance to children and youth with disabilities in Luhansk region in the context of COVID-19 pandemic».

Організатор: ГО Луганська обласна організація «Амі — Схід»за підтримки КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з ОФМ»