Як лімфатична система кожного дня очищує наш організм.

Тривають зустрічі з лікарем загальної практики сімейної медицини, фітотерапевтом С.М.Часовенко.

Тема зустрічі: Як лімфатична система кожного дня очищує наш організм.

Ми дізнались про те, що лімфатична система бере участь в обміні речовин і виведенні токсинів з організму. Відтоку лімфи немає тільки в очних яблуках, головному і спинному мозку. Лімфа відповідає за знищення та виведення з організму токсинів і продуктів розпаду клітин. Вихід здійснюється в першу чергу через слизові: кишечник, статеві органи, носоглотка, дихальні шляхи. Також в процесі задіяні потові залози. Недарма лімфатичну систему розглядають як «каналізацію» нашого організму.

Лімфатичну систему потрібно чистити регулярно. Перше, що потрібно зробити, це почати пити чисту воду, виключивши з раціону окислюючі продукти і рідину.

Чистити лімфатичну систему потрібно для того, щоб підтримувати своє здоров’я і імунітет. Процедура чищення дозволяє усунути явища інтоксикації після перенесених захворювань, після прийому антибактеріальних препаратів. Завдяки очищення лімфи вдасться підвищити імунітет.

Наприкінці зустрічі лікар відповів на всі запитання учасниць.

Захід відбувся в рамках проекту «Provision of comprehensive educational, psychological and social assistance to children and youth with disabilities in Luhansk region in the context of COVID-19 pandemic», виконується  ГО «ЛОО «АМІ-СХІД» та реалізується за підтримки організації «Людина в біді» за фінансового сприяння Європейського Союзу.

В Луганській області проект підтримано Управлінням молоді та спорту ЛОДА та Луганським обласним центром соціокультурної адаптації молоді з ОФМ