Як користуватися програмою Zoom для відеоконференцій

Черговий вебінар «Як користуватися програмою Zoom для відеоконференцій» відбувся 1 лютого. Учасниками якого стали люди з інвалідністю, жінки, батьки, представники НУО Луганської області та ВПО. Ця тема наразі є вкрай важливою для всіх. Сучасні реалії змушують нас шукати нові шляхи для роботи та навчання із застосуванням новітніх інформаційних технологій. 

Олександр Трошанін — ІТ-менеджер — ознайомив присутніх з перевагами та недоліками платформи Zoom. Zoom — це хмарна платформа для проведення відеоконференцій, що дозволяє спілкуватися он-лайн в доступному форматі в режимі реального часу, що стає основоположним фактором при виборі платформи завдяки своїм функціональним особливостям, велика перевага: надійність конфіденціальності.  

Розглянули налаштування профілю і можливості демонстрації екрану, блокування мікрофону і відеокамери, запису, чату, інтерактивної дошки, покращення безпеки. 

Під час зустрічі учасники задавали питання на які отримували компетентні відповіді, після закінчення висловили бажання отримати запис вебінару щоб переглянути та закріпити отриманні знання. 

Щиро дякуємо спікеру, за можливість навчатися та пізнавати нове!  

Організатор: ГО «ЛОО «АМІ-СХІД» за підтримки КУ «ЛОЦСАМОФМ» та управління молоді та спорту ЛОДА 

Інформаційна підтримка:Національна Асамблея людей з інвалідністю України. 

Захід проводився в рамках Проекту «»Institutional Development of Women’s NGOs of People with Disabilities in Luhansk Region in the situation of COVID-19