Гармонія внутрішнього світу Жінки. Створення мандали

Сьогодні кожна з учасниць вебінару Наталії Діди створила свою неповторну мандалу. І разом всі учасниці також створили творче коло!

І можливо це стало, тому що тема нашого вебінару була «Гармонія внутрішнього світу Жінки. Створення мандали».

Багато учасниць малювали мандали вперше, але сподіваємось ще повернуться до цього.

Тому що сьогодні малюючи мандалу, ми створювали свій внутрішній світ, передавали свої відчуття в цей момент, спостерігали за тим, як контактуємо з зовнішнім світом. Вивчали себе і звісно поради арт-терапевта, розтлумачення намальованого допомогло подивитись на себе зі сторони.

Особливо цінно було дізнатись як малювати мандали з дітками, пізнати особливості практики мандалотерапії, навчитись аналізувати малюнок!

Дякуємо пані Наталі за атмосферу!

Проєкт здійснюється разом з ООН Жінки в Україні та в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.