Вітання
Луганська обласна молодіжна громадська організація «Асоціація молодих інвалідів Східного Донбасу Схід» вітає голову Чернівецької обласної громадської організації інвалідів – віз очників «Лідер» — Валентину Марусенко із весняними святами, с чудовим настроєм, світлом, яке є в душі Валентини, яке наче сонечко дарує радість всім оточуючим!
![Вітання](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/news_photos/hallo/hallo1.jpg)
![Вітання](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/news_photos/hallo/hallo2.jpg)
ЛОМГО «АМІ-Схід» вітає всіх членів ЧОГОІВ «Лідер» із весною, надією і яскравими перспективами спілкування, обміну досвідом, отриманням нових знань, які дарує діяльність нашої партнерської організації ЧОГОІВ «Лідер».
Прес-центр «АМІ-Схід»
|