Відбувся інклюзивний онлайн фестиваль творчості дітей та юнацтва «Весняний зорепад – 2021»

18 та 30 березня 2021 року в рамках реалізації проекту «Надання комплексної освітньої та психолого – соціальної допомоги дітям та молоді з інвалідністю Луганської області в умовах пандемії  COVID-19» відбувся інклюзивний онлайн фестиваль творчості дітей та юнацтва «Весняний зорепад – 2021».

Фестиваль проходив в два етапи: в перший день глядачам були представлені творчі та театральні номери, під час другого дня – поробки, зроблені власноруч та малюнки.

Свої таланти і здібності діти та молодь продемонстрували у вокальному, хореографічному, театральному, поетичному та інших жанрах. І хоча фестиваль проходив в незвичному форматі, всі змогли зануритися в справжню атмосферу свята і творчості!

В цьому святі взяли участь діти та молодь з різних міст і селищ Луганської області: Кремінна, Попасна, Сєвєродонецьк, Сватово, Новопсков, Рубіжне, Лисичанськ, Біловодськ, Білокуракине та діти і молодь з усієї України, в тому числі і ВПО.

Головною метою проведення фестивалю є соціокультурний розвиток дітей та підлітків з обмеженими фізичними можливостями, їх адаптація в суспільстві та реалізація творчих можливостей.

Життя більшості дітей та молоді під час пандемії являє собою вузьке коло спілкування, замкнутість, неможливість проявити себе і отримати гідну оцінку своїм здібностям. Фестиваль розриває це коло та відкриває учасникам шлях до самовдосконалення.

[ngg src=»galleries» ids=»15″ display=»basic_thumbnail» thumbnail_crop=»0″ images_per_page=»18″]

Всі учасники Фестивалю отримали дипломи та подарунки

Організатори заходу: Громадська організація «Луганська обласна організація «Асоціація жінок, молоді, родин з інвалідністю Східного Донбасу — Схід” за всебічної підтримки  Управління молоді та спорту Луганської ОДА, Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями.

Соціальні партнери: Кремінська обласна спеціальна школа