Величезна допомога жінкам вразливих категорій від Міжнародного жіночого клубу

Висловлюємо щиру подяку Міжнародному жіночому клубу м. Києва за величезну допомогу жінкам вразливих категорій одягом, іграшками, книгами!

«У цей важкий час купити одяг дуже не просто. Чесно кажу, я не пам’ятаю коли щось собі купувала … все йде на оплату житла, тому що у нас сім’я переселенців, ліки для дитини та реабілітацію. Не вистачає більше ні на що! Тому одяг, який я отримала від Міжнародного жіночого клубу міста Києва була для мене такою потрібною! Хороша, якісна, ошатна! Спасибі всім небайдужим людям!», Оксана, 34 роки, ВПО, мама дитини з інвалідністю.

«Я залишилася одна з дворічною донькою…. Найближча людина-дідусь помер, і захисту у нас немає. На мою голову звалилися проблеми з житлом, з родичами, які нас дуже ображають, проблеми матеріальні. Я не можу передати, як вдячна міжнародному жіночому клубу міста Києва за одяг! Все на мене підійшло, як влите! Я повністю одягнена, завдяки вам. А для моєї малятка було стільки іграшок! Самокат, дитячі книги, розвиваючі кубики, ігри. Нам так радісно, що ми комусь потрібні!», Анна, 22 роки»

English version https://ami-cxid.org/huge-help-for-women-of-vulnerable-categories-from-the-international-women-s-club/