В гостях у театрального клубу «Ми разом»

Побували ми і в місті Сєвєродонецьк, в гостях у театрального клубу «Ми разом», де діти та молодь з особливостями ментального розвитку займаються творчістю, керівник Аліна Тимощенко.

Ми завжди залюбки приїжджаємо і спілкуємося з молоддю, вони відкриті, щирі, позитивні та доброзичливі. І цього разу, ми зустрілися як давні друзі, поговорили, привітали один одного з Великоднем.

А найголовніше, учасники театрального клубу «Ми разом» брали участь в Інклюзивному Фестивалі творчості дітей та молоді On-line Fest «Весняний зорепад — 2021», який відбувся в рамках проекту «Provision of comprehensive educational, psychological and social assistance to children and youth with disabilities in Luhansk region in the context of COVID-19 pandemic» та отримали довгоочікувані дипломи та солодкі подарунки

Тож, відзначені були: Невечеря Поліна, Усова Марина, Головачова Марія, Куценко Євген, Соловйов Дмитро, Зеленський Олег, Цегельник Сергій, Левчук Ігор, Дерев’янко Іван.

Щиро вітаємо учасників Інклюзивного Фестивалю творчості дітей та молоді On-line Fest «Весняний зорепад — 2021» і дякуємо організаторам заходу!

Насолодитися переглядом номерів фестивалю ви можете за хештегом #Onlinefest2021

Організатор: ГО Луганська обласна організація «Амі — Схід»

за підтримки: КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з ОФМ» та Управління молоді та спорту Луганської ОДА