Нагороджуємо учасників Інклюзивного Фестивалю On-line Fest «Весняний зорепад — 2021»

Найприємніша частина будь-якого заходу, звичайно, це — грамоти та подарунки!

На цьому тижні, напередодні Великодня, ми вітаємо і нагороджуємо учасників Інклюзивного Фестивалю творчості дітей та молоді On-line Fest «Весняний зорепад — 2021», який відбувся в рамках проєкту «Provision of comprehensive educational, psychological and social assistance to children and youth with disabilities in Luhansk region in the context of COVID-19 pandemic»

Сьогодні ми відвідали Сватівська обласна спеціальна школа, де навчаються нечуючі діти та діти з ментальними порушеннями.

Порушення слуху — не привід для розпачу і не вирок, винесений дитині природою. Кожного дня вихованці цієї школи живуть повноцінним життям, навчаються і зростають розумними, вихованими і щасливими. Вони залюбки співають, танцюють, декламують вірші та займаються спортом. Адже, номери Сватівської обласної спеціальної школи вразили яскравістю, щирістю та подарували глядачам багато приємних моментів!

Отже, дипломи і солодкі подарунки отримали: Ключка Діана, Федорчук Дар’я, Жарченко Анастасія, Яцин Тетяна, Фоміна Катерина, Григоренко Анастасія, Ключка Кіра, Поліщук Аліна, Гулько Анастасія, Кулакова Ксенія, Зюкова Дар’я, Поліщук Аліна, Звегінцев Ярослав, Мірошніченко Віталій, Мірошніченко Ерік.

Щиро вітаємо учасників Інклюзивного Фестивалю творчості дітей та молоді On-line Fest «Весняний зорепад — 2021» і дякуємо організаторам заходу!

Насолодитися переглядом номерів фестивалю ви можете за хештегом #Onlinefest2021

Організатор: ГО Луганська обласна організація «Амі — Схід»

за підтримки: КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з ОФМ» та Управління молоді та спорту Луганської ОДА