Управління освіти та науки Луганської обласної державної адміністрації

Проэкт "Створення моделі соціального партнерства у напрямку реалізації прав людей з інвалідністю на доступність освіти "

Управління освіти та науки Луганської обласної державної адміністрації –
партнерство в напрямку реалізації права людей з інвалідністю на доступність освіти.

7 квітня 2010 року відбулася зустріч із начальником управління освіти та науки Луганської обласної державної адміністрації Цимбал Іриною Іванівною.
Під час зустрічі було обговорено проблеми освіти дітей та молоді з інвалідністю: дітей, які навчаються вдома, учнів та студентів, які мають вільний графік відвідування учбового закладу, дітей – сиріт, в тому числі, групи ризику соціальна адаптація яких потребує особистої уваги.
Досягнуто домовленість про зустріч із колективом управління освіти та науки ЛОДА 12.04.10. метою чого буде створення моделі партнерства в напрямку реалізації права людей з інвалідністю на доступність освіти для вище зазначених категорій учнів та студентів.


Управління освіти та науки Луганської обласної державної адміністрації

12 квітня 2010 року в офісі ЛОМГО «АМІ-Схід» відбулася зустріч із першим заступником управління освіти та науки Луганської обласної адміністрації Востряковим Олександром Михайловичем та заступником інституту підвищення кваліфікації Луганської обласної державної адміністрації Рудиною Ольгою Михайлівною.
Під час зустрічі були обговорені можливі шляхи співпраці управління освіти та науки ЛОГА та ЛОМГО «АМІ-Схід», серед яких:

    1. Програма «Толерантність – шлях до порозуміння та добра», спільно зі школами та вищими навчальними закладами Луганського регіону.

  • А. Проведення семінарів для педагогів, учнів, студентів, батьківських комітетів, з метою подолання комунікаційних та адаптаційних проблем для людей з інвалідістю
  • Б. Створення волонтерських загонів
  • В.Участь у обласній виставці «Толерантність – шлях до порозуміння та добра»; нагородження найкращих колективів шкіл, вищих навчальних закладів в напрямку створення рівних можливостей для навчання та адаптації для всіх дітей та молоді не зважаючи на стан здоров’я
    2. Участь представника управління освіти та науки Луганської обласної державної адміністрації у щоквартальному соціально-правовому семінарі із Луганським обласним комітетом батьків дітей-інвалідів, молодіжними громадськими організаціями інвалідів Луганського регіону
    3. Створення при управлінні освіти та науки Луганської обласної державної адміністрації комітету з напрямку освіти осіб з обмеженими фізичними можливостями
Проект «Створення моделі соціального партнерства в напрямку реалізації прав людей з інвалідністю на доступність освіти», здійснюється в рамках проекту «Розвиток громадянського суспільства» за підтримки Міністерства закордонних справ Данії, що була надана через ПРООН та Творчий центр ТЦК.

Тетяна Баранцова
голова Луганської обласної молодіжної
громадської організації «АМІ-Схід»