Творчий дебют

6 травня 2015 року в Київській Центральній районній бібліотеці ім. М.О.Некрасова відбулося відкриття персональої виставки картин Анастасії Кобріної «Чарівний світ» (в рамках соціально-культурного проекту для людей з особливими потребами «З любов’ю до життя»).

Настя вже багато років є активним членом Луганської обласної молодіжної громадської організації «Асоціація молодих інвалідів Східного Донбасу-Схід» та Луганського обласного центру соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями і отримувала підтримку в освіті, розвитку, адаптації та творчій реалізації.

Ще будучи зовсім дитиною, дівчинка демонструвала неабиякі здібності, малюючи, займаючись різними видами декоративно-прикладного мистецтва, такими як скульптура, в’язання, бісероплетіння, виготовлення ляльок та іграшок з самих різних матеріалів. Творчим керівником та натхненням для талановитої дівчини завжди була і залишається мама – Ольга.

 

Проблеми зі слухом не завадили Анастасії бути включеною в усі молодіжні програми та заходи, адже вона є людиною відкритою, щирою, комунікабельною. Зараз Настя є студенткою Миргородського художньо-промислового коледжу імені М. В. Гоголя і показує відмінні успіхи.

Виставка, що відбулася стала подією не тільки для сім’ї Насті, а й для всіх, хто прийшов в цей день до бібліотеки. Сни та мрії, міста України, природа, тварини – все торкалося душі і ніби оживало завдяки тонко і високохудожньо виконаним акварелям та іншим роботам. Також глядачі мали змогу ознайомитися з розписом на іграшках і тарілках, подивитися на яскравих позитивних ляльок,  і прийняти участь у майстер-класах.

 

Виставка продовжиться до 15 травня і за словами бібліотекаря ЦРБ ім.М.О. Некрасова – Локоть Ніни Яківни на проведення виставки з нетерпінням і великим бажанням очікують ще 5 районних бібліотек міста Києва.

 
 

Зі свого боку КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями» розглядає можливість організації спільних концертних номерів групи «Flying Swan» (м. Старобільськ, основоположники музичної культури BeatBox Guitar в СНД — багатогранний і унікальний проект, переможці багатьох конкурсів та фестивалів), де фоном проектуватимуться надзвичайно гарні роботи Анастасії.

 

Дуже дякуємо бібліотекарю Київської Центральної районної бібліотеки ім. М.О.Некрасова Локоть Ніні Яківні за організацію заходу, доброту душі, небайдужість та щиру турботу про людей з інвалідністю та «Українському Жіночому Фонду» за підтримку та допомогу.

Наталія Охріменко,
головний спеціаліст
КУ «Луганського обласного центру
соціокультурної адаптації молоді
з обмеженими фізичними можливостями»