Тренінг для жінок з Валентиною Балахтар

Відбувся тренінг для жінок з Валентиною Балахтар — професором, психологом, науковим кореспондентом лабораторії психології особистості ім. П. Р. Чамати Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України.

Проблемою є виснаження та загроза вигоряння для жінок — лідерок НУО, перевантаження, втома, що значно посилено ситуацією, яку причинив COVID-19.

Учасниці заходу не просто керівники, представниці організацій громадянського суспільства — це жінки, які самі мають проблеми із здоров’ям, мами, які виховують діток та молодь з інвалідністю, тому про збереження своїх власних психологічних та фізичних сил не йдеться зовсім.

На жаль.

Жінки знаходяться в групі ризику, адже послаблений імунітет та навантаження потребують уваги для особистого здоров’я, особливо під час ситуації, пов’язаною із короновірусною інфекцією.

Ця зустріч була не просто цікавою, теплою, дуже позитивною — вона стала справжнім відкриттям себе для учасниць заходу!

«Я ніколи не думала, що так мало уваги приділяю собі… Я просто розчинилася в роботі, в родині, в діяльності…. Мене наче немає, бо мої інтереси, мій відпочинок, моя турбота про своє здоров’я ніяк не проявляють себе в моєму особистому житті… «, відразу після тренінгу написала Наталя, учасниця заходу.

Зустрічі з Валентиною Балахтар будуть відбуватися кожної середи о 18.00, за посиланням, яке буде розміщено на сторінці проекту.

Захід відбувся в рамках проекту «Інституційний розвиток жіночих громадських організацій людей з інвалідністю в Луганській області в ситуації COVID-19», що підтримується ООН ЖІНКИ В УКРАЇНІ та посольством Норвегії в Україні, реалізується ГО «ЛОО «АМІ-СХІД».

Всі напрямки підтримки жінок та дівчат з інвалідністю, жінок, які виховують дітей з інвалідністю підтримуються Луганським обласним Центром соціокультурної адаптації молоді з ОФМ за всебічної допомоги управління молоді та спорту ЛОДА.

Тож, щиро дякуємо за професійність, оптимізм та допомогу пані Валентині Балахтар!

І дуже вдячні за підтримку, тепло та багаторічну дружбу Валентині Добридіній — голові Чернівецької обласної ГО «ЛІДЕР».

Інформаційна підтримка Національна Асамблея людей з інвалідністю України.

English version