Слухаємо з ВЕСЕЛКА ТВ: діти для дітей

05 лютого 2018 року о 16.00 у приміщенні Історико — меморіального музею Михайла Грушевського відбулася презентація Всеукраїнського соціального проекта «Слухаємо з ВЕСЕЛКА ТВ: діти для дітей».

Метою цього проекту є видання якісних дитячих українських аудіокниг, начитаних дітьми зі статусом ВПО для дітей із особливими потребами (з порушенням зору, з діагнозами дислексії, з труднощами в навчанні, зокрема з неспроможністю сприймати інформацію зорово). Ці аудіокниги є сучасними, актуальними та зрозумілими для дитячої аудиторії. 

Під час презентації організатори розповіли про те, як створювався проект, подарували аудіокниги дітям з особливими потребами, презентували у цікавій аудіовізуальній формі результати проекту. 

«Ми познайомилися з юними артистами, разом слухали їх приголомшливі твори, затамувавши подих насолоджувалися цими чистими і дзвінкими дитячими голосами, які так професійно передавали радість, смуток, веселощі! Ми, дорослі, були сповнені емоцій розуміючи, що ось тут і є джерело духовності, творення і надії! Наші діти — це і є — НАДІЯ!» — так розповідає Олена Полишна, мама дитини з обмеженими фізичними можливостями.

«Мені випала почесна місія передати флеш нокопичувателі для дітей в Луганську область! А ще, в нас з’явилася спільна задумка об’єднати дітей в інклюзивному проекті, коли можливість спробувати свої сили у створенні аудіо книг зможуть спробувати дівчатка і хлопчики з проблемами здоров’я, саме за підтримки своїх ровесників-артистів! Діти-дітям, як це прекрасно..  Крім того, вже зовсім скоро дані матеріали будуть доступні на Інтернет ресурсах, якими ГО «Громадська дитяче інтернет-телебачення і радіо» Веселка ТБ» з радістю ділиться з дітьми, батьками, фахівцями» — Тетяна Баранцова, директор Луганського обласного Центру соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями. 

На сьогодні дітьми-переселенцями зі Сходу України створено 20 аудіотворів, записаних на флеш-накопичувачі. Загальний тираж складає 300 примірників, що розповсюджуватимуться безкоштовно серед визначеної цільової аудиторії. 

Організатори проекту: ГО «Громадське дитяче інтернет-телебачення і радіо «Веселка TВ» спільно з Національною спілкою журналістів України, Укрінформом, ГО «кОнОгОнКа» та ініціативною групою «Полтава – Самодопомога» за фінансової підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців і ГО «КримSOS». 

У презентації взяли участь: генеральний директор ГО «Громадське дитяче інтернет-телебачення і радіо «Веселка TВ», керівник проекту Діна Ібрагімова; директор Луганського обласного центру соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями Тетяна Баранцова; завідувач Історико – меморіального музею Михайла Грушевського Світлана Панькова. Безпосередніми учасниками цієї події стали діти та молодь з проблемами здоров’я з Луганської та Донецької областей і їх родини, юні волонтери, представники громадських організацій.

Організаційна допомога та супровід учасників з проблемами здоров’я – ЛОМГО «АМІ-Схід», Луганського обласного Центру соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями за підтримки Управління молоді та спорту ЛОДА.

Приміщення та оснащення для презентації надано:

Історико – меморіальним музеєм Михайла Грушевського.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *