Висловлюємо слова подяки від імені кожного вихованця Покровський ЦКРОІ Милосердя Громадській організації Луганська Обласна Організація Асоціація Жінок, Молоді, Родин з Інвалідністю Східного Донбасу — СХІД, особисто Тетяні Баранцовій та Malteser Hilfsdienst e.V. — Diözesangeschäftsstelle за Вашу людяність, небайдужість і добрі серця.
Світ тримається на чуйних людях, не здатних пройти повз, завжди готових допомогти і надати підтримку.
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2023/10/387752506_279839411624780_5699077557383438272_n-768x1024.jpeg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2023/10/387762590_279786681630053_403850336527663718_n-838x1024.jpeg)
Від усього серця ми вдячні за допомогу у придбанні домашнього біотуалету Porta Potti Qube. Ваша допомога надзвичайно цінна і дуже корисна. В наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та допомоги, стає важко знайти чуйні серця, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово, що такі люди все-таки є.Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею!!!