Синдром хронічної втоми

Зустріч з Лікарем Сергієм Часовенко на дуже модну зараз тему «Синдром хронічної втоми».

Синдром хронічної втоми — це захворювання, основним проявом якого є невмотивована виражена загальна слабкість, що на тривалий час позбавляє хворого активної участі в повсякденному житті. У зв’язку з тим, що розвиток синдрому хронічної втоми тісно пов’язаний з істотними порушеннями функціонування імунної системи. При цьому більшість вказує на зв’язок захворювання з екологічно несприятливими умовами.

Основні симптоми синдрому хронічної втоми:

  • Раптове виникнення виснажливої слабості
  • Втома прогресує і не проходить після відпочинку
  • У хворого майже вдвічі знизилася працездатність за останні шість місяців
  • Немає інших видимих причин або хвороб, які можуть викликати неминущу втому

Перш ніж почати лікування, потрібно знайти основну причину хвороби та усунути її. Вести здоровий спосіб життя, правильно та раціонально харчуватись, пити свіжевижаті соки, пити трав’яні збори. Та обов’язково вести здоровий спосіб життя.

Захід відбувся в рамках проекту «Provision of comprehensive educational, psychological and social assistance to children and youth with disabilities in Luhansk region in the context of COVID-19 pandemic», виконується ГО «ЛОО «АМІ-СХІД» та реалізується за підтримки організації «Людина в біді» за фінансового сприяння Європейського Союзу.

В Луганській області проект підтриманий Управлінням молоді та спорту ЛОДА, КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з ОФМ»