Сьогодні відбувся семінар-тренінг «Особливості життєдіяльності жінок та дівчат з інвалідністю, ВПО-жінок, активісток в період воєнного стану в Україні», на якому були присутні:Офіс Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю, представники ГОІ Миколаївської області, активні громадські діячки, психологи.
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/11/316830611_5543813189059622_876500901836634421_n-1024x683.jpeg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/11/316829354_5535395649901376_1842859843881902006_n.jpeg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/11/316829947_5535395766568031_3596283343622907622_n-461x1024.jpeg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/11/316539056_5535402739900667_4924659205195235057_n-768x1024.jpeg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/11/316537606_5535402666567341_9050909127604908889_n-1024x768.jpeg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/11/316416295_5535397469901194_5965041721876928196_n-768x1024.jpeg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/11/316430853_5535397336567874_8338666835748354390_n-1024x768.jpeg)
Проект реалізується ГО «ЛОО АМІ-СХІД» при підтримці Канадського фонду місцевих ініціатив (CFLI)