Семінар для викладачив «Inclusion in higher tducational institions»

«Online English education for children and youth with disabilities»

21 травня в Кремінській спеціальній школі-інтернат для дітей з інвалідністю відбувся семінар для викладачив «Inclusion in higher tducational institions». 

Даний напрямок зовсім новий в житті підлітків та юнаків, які навчаються та живуть в спеціальній школі — інтернаті. Адже за спец програмою вони не вивчають англійську, але поза межами рідної школи випускники йдуть в професійно технічні училища і там вони мають знати основи англійської. Там інші вимоги.

Цілий навчальний рік завдяки онлайн зайняттям хлопці та дівчати отримували знання англійської та так захопилися, що англійську стала вивчати вся школа. Звичайно ті, кому дозволяли особисті можливості. Але спробували – всі!

Для викладачів школи, цей напрямок також став інноваційним. Він відкрив для них можливість спілкуватися із колегами з різних міст, отримувати нові знання з інклюзивних методик, пропозиції для підвищення кваліфікаційного педагогічного рівня. Викладачі стали асистентами під час проведення онлайн зайнять, набуваючи важливий досвід та практику підтримки дітей та молоді з інвалідністю, використовуючи он-лайн технології. 

Проведення даного семінару стало важливим для педагогів, які багато років працюють із дітьми та юнацтвом, що мають захворювання опорно-рухового апарату, проблеми інтелектуального розвитку, сенсорні та мовленеві розлади.

У важкі часи війни дана школа для багатьох дітей стала особливо важливою, надійною, адже в житті багатьох родин все стало значно важче. Де хто з дітей має статус «Сирота».

В цьому році в школі багато випускників. Викладачі прагнуть надати юнацтву підтримку та захист, якими юнацтво змогло би скористатися у дорослому житті. Одним з важливих моментів є надання молоді правових знань, з якими вчорашні учні поза межами інтернату зможуть бути більше захищеними та впевненими в своїх силах.

Саме такі знання під час тренінгу отримували фахівці школи та інші колеги – викладачі з Луганської області, які приєдналися до них.

Учасники отримали знання відносно Конвенції ООН про права людей з інвалідністю; державних та міжнародних законодавчих актів; принципи універсального дизайну; про новітні методики, досягнення та результати інклюзивного дистанційного навчання для дітей та молоді, які мають різні форми фізичного та психічного обмеження. 

Педагоги школи також взяли участь у практичних он-лайн заняттях з вивчення англійської мови дітьми з обмеженими фізичними можливостями. «Це надзвичайно цікавий і корисний семінар для спеціалістів, які працюють з дітьми та молоддю з інвалідністю. Це зовсім нові перспективи» — говорить викладач Олена.

Усім учасникам були вручені Сертифікати за підписом Головного експерта, доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедрою педагогіки, управління та адміністрування ДВНЗ «УМО» Національної Академії педагогічних наук України Зоєю Рябовою та керівником інклюзивної освітньої програми «Online English education for children and youth with disabilities».

Усім учасникам семінару було надано правову літературу від Національної Асамблеї людей з інвалідністю в Україні.

Захід відбувся в рамках проекту «Online English education for children and youth with disabilities», що реалізується ЛОМГО «АМІ-Схід»

За всебічної допомоги – управління молоді та спорту ЛОДА, КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями».

Інформаційна підтримка – Національна Асамблея людей з інвалідністю в Україні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *