Фінал Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2017/18 серед жінок

24 травня діти та молодь з Луганської області мали нагоду стати учасниками фіналу Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2017/18 серед жінок та наші дівчатка – Луганчанки — Настя Кротько (8 років) та Соломія Рібко (9 років) мали можливість вивести суддів на поле! 30 родин з Луганської області отримали можливість побувати на НСК Олімпійський, вболівати, відчути справжнє свято спорту!

Київ став восьмим за рахунком європейським містом, якому довірили проведення жіночого фіналу.

Послом матчу стала українська футболістка, гравець ФК «Житлобуд-1» — І Андрущак.Матч був відкритий виступом української співачки Tayanna перед початком гри.

В 1894 році в Англії з’явився перший жіночий футбольний клуб British Ladies, засновницею якого виступила активістка за рівноправність жінок Неллі Хадсон. В наступному році після цієї знаменної події була офіційно зареєстрована перша гра у футбол серед жінок.

Особливо популярним жіночий футбол був у період Першої світової війни. Жінки пішли працювати на фабрики і заводи. А щоб якось відволіктися від важкої роботи стали грати у футбол, як це раніше робили чоловіки.

Фінал Ліги чемпіонів серед жінок став своєрідним популяризатором жіночого футболу в Україні. Зараз практично всі європейські клуби почали розвивати свої жіночі команди.

Наші вболівальники, які тільки починають своє знайомство з жіночим футболом, відмітили цікаву і незвичну гру. Всі отримали багато нових і несподіваних вражень, бо жіночий футбол тільки починає розвиватись в нашій країні.

Супровід та транспортна підтримка дітей та молоді з інвалідністю з Луганської області здійснено ЛОМГО «АМІ-Схід», КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями» за підтримки управління молоді та спорту ЛОДА.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *