Самаритяни України відвідали населенні пункти, які найбільш постраждали від пожежі

На початку жовтня співробітники КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з ОФМ» спільно з представниками Спілки Самаритян України (м.Золоте) відвідали населенні пункти, які найбільш постраждали від пожежі, яка сталася наприкінці вересня — початку жовтня 2020 року. Вогонь знищив сотні будинків, приніс фізичні страждання, важкі психостреси… найстрашніше — загинули люди….
Серед потерпілих є люди з інвалідністю та люди похилого віку з важкими ураженнями здоров’я.

Шоковий стан не відпускає мешканців і досі, страшенний стрес після пережитого та втрати житла. А в деяких родинах мешкають до трьох осіб з інвалідністю! Дуже живою та моторошною є згадка про поширення вогню та відчуття паніки, за порятунок безпомічних близьких.

Є особливості щодо проблематики постраждалих від стихії людей, які мають інвалідність чи хронічні захворювання.

Представники Спілки Самаритян України Київське відділення надали допомогу погорільцям у вигляді продуктових та гігієнічних наборів, посуду, матраців, постільної білизни, подушок, одягу та пригостили смачними стравами!

Логістику, допомогу, супровід у відвідуванні, транспортна допомогу було надано КУ «ЛОЦСАМОФВ» за підтримки Управління молоді та спорту ЛОДА, ЛОО «АМІ-Схід».