Проект «Створення моделі соціального партнерства НУО та спілок людей з інвалідністю міст Попасної, Золотого, Гірського — Катериновки та місцевої влади»

Ломго амі-схід розпочато проект «Створення моделі соціального партнерства НУО та спілок людей з інвалідністю міст Попасної, Золотого, Гірського — Катериновки та місцевої влади», реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

МЕТА.
Налагодження комунікації, інформаційного забезпечення серед НУО, спілок людей з інвалідністю м. Попасна, Золоте, Гірське, Катерінівка з місцевою владою, з метою підвищення рівня відкритості та відповідальності влади, постачальників послуг, щодо створення програм, з урахуванням потреб людей з інвалідністю, враховуючі особливо вразливі категорії жінок, дітей та інших мало мобільних мешканців громад.

ПРОЛЕМАТИКА.

В Попаснянському районі в ситуації ризику та надзвичайних гуманітарних ситуаціях люди з інвалідністю та інші маломобільні громадяни страждають найбільше. Організація постійно працює з мешканцями міст та селищ Попаснянського району, має постійний зворотній зв’язок та отримує інформацію про те, що Попасне, Золоте, Гірське — Катеринівка практично не мають програм адптації людей з інвалідністю в громаді, мешканці з інвалідністю не мають комунікації з владою, погану інформованість та не можливість впливати на прийняття рішень.

За для вирішення цих та інших питань потрібна пряма комунікація із владою, але саме ВІДСУТНІСТЬ КОМУНІКАЦІЇ ІЗ ВЛАДОЮ ТА НАДАВАЧАМИ ПОСЛУГ – відсутність зв’язку
Є ГОЛОВНОЮ ПРОБЛЕМОЮ.

Прес центр АМІ