Пресс – анонс

Прес – анонс

17 серпня 2009 року, в Міському Центрі зайнятості відбудеться засідання круглого столу з місцевими роботодавцями з метою створення сприятливого середовища для реалізації права на працю та працевлаштування молоді з особливими потребами, за участю міської ради підприємців, фахівців Міського центру зайнятості та молодіжних лідерів громадських організацій інвалідів Луганського регіону.
В ході заходу відбудеться підписання договору про співпрацю між Луганським міським центром зайнятості та Луганською обласною молодіжною громадською організацією «Асоціація молодих інвалідів Схід».
В період червень – липень юристом організації були надані консультації для роботодавців Луганську та Луганської області. Серед означених питань – створення спеціалізованого робочого місця для людей з інвалідністю, питання транспортування спеціалістів з інвалідністю, питання 4{8f4172832b18d3bf732d5cd6a1b134323d9802c8cbf045b1f303a55e12568a6c} квоти на підприємствах, норм робочого часу, тощо.
Захід відбудеться в рамках проекту, який реалізується Міжнародною організацією «Фонд Східна Європа» «Кожний має право на працю: Партнерство заради поліпшення можливостей для зайнятості молоді з обмеженими фізичними можливостями» фінансування проекту забезпечують Фонд стратегічних програм Уряду Великобританії й Агентство США Міжнародного Розвитку (USAID) через Фонд Євразія.
Відкриття тренінгу відбудеться 17 серпня 2009 року в Луганському міському центрі зайнятості, в 11.00, адреса м. Луганськ , вул. 50 років створення СРСР, 22/б, малий зал засідань, 1 поверх
Реєстрація: 10:30.
Мета проекту — покращення якості життя та довгострокового потенціалу для економічного та соціального розвитку молоді з особливими потребами (віком 15-35 років) шляхом дотримання її права на працю та зайнятість.
Координатор проекту в Луганському регіоні — Луганська обласна молодіжна громадська організація «Асоціація молодих інвалідів Східного Донбасу –Схід»
На Всеукраїнському рівні захід підтриманий: Національною Асамблеєю інвалідів України.
В Луганському регіоні захід відбувається за всебічної підтримки: Управління у справах сім`ї, молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації, Луганського обласного центру зайнятості, Луганського міського центру зайнятості, Луганського обласного центру соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями, Луганської міської громадської організації «Центр соціальної реабілітації інвалідів».

    Інформаційна підтримка:

  • Всеукраїнське видання «Без Бар’єрів», правове видання «Гривна-Плюс»
  • Луганська обласна телерадіокомпанія, Луганське кабельне телебачення, ІРТА
  • Сайт управління у справах сім’ї, молоді та спорту ЛОДА (www.sms.org.ua)
  • Сайт Національної Асамблеї інвалідів України (www.naiu.org.ua)
  • Інформаційний портал для молоді з обмеженими фізичними можливостями «АМІ»
    (www.ami.org.ua)

Прес-цетр ЛОМГО «АМІ-Схід»