Прес-реліз

Проэкт "Каждый имеет право на труд: партнёрство ради улучшения возможностей для занятости молодёжи
с ограниченными физическими возможностями"

Прес-реліз

23 березня 2010 року, 15.00, в рамках проекту, що реалізується Міжнародною організацією «Фонд Східна Європа» «Кожний має право на працю: Партнерство заради поліпшення можливостей для зайнятості молоді з обмеженими фізичними можливостями» фінансування проекту забезпечують Фонд стратегічних програм Уряду Великобританії й Агентство США Міжнародного Розвитку (USAID) через Фонд Євразія відбудеться ярмарок вакансій для молоді з обмеженими фізичними можливостями.
В результаті в ярмарку вакансій приймуть участь різні категорії молоді, й ті, які раніше не мали можливості приймати участь у подібних заходах. За підтримки Луганського обласного центру зайнятості залучені підприємці, які отримають можливість поспілкуватися із молоддю, дізнатися про освіту можливих фахівців з інвалідністю, про професійні навички. Даний захід сприятиме виправленню ситуації, щодо категоричного ставлення роботодавців до категорії робітників із інвалідністю.
Найважливішим результатом буде працевлаштування молоді з обмеженими фізичними можливостями.

Відкриття заходу відбудеться у приміщенні Виконавчого комітету Луганської міської ради, вул.. Коцюбинського, 14, 3 поверх, зал засідань.

Мета проекту — покращення якості життя та довгострокового потенціалу для економічного та соціального розвитку молоді з особливими потребами (віком 15-35 років) шляхом дотримання її права на працю та зайнятість.

Координатор проекту в Луганському регіоні Луганська обласна молодіжна громадська організація «Асоціація молодих інвалідів Східного Донбасу –Схід».

В Луганському регіоні захід відбувається за всебічної підтримки: управління у справах сім`ї, молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації, Луганського обласного центру соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями, Луганського обласного центру зайнятості, Луганського обласного центру медико-соціальної експертизи, Луганського обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів, Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень.

На Всеукраїнському рівні захід підтриманий: Національною Асамблеєю інвалідів України.

Інформаційна підтримка:
Всеукраїнське видання «Без Бар’єрів», правове видання «Гривна-Плюс»

Луганська обласна телерадіокомпанія, Луганське кабельне телебачення, ІРТА.

Сайт управління у справах сім’ї, молоді та спорту ЛОДА www.sms.org.ua
Сайт Національної Асамблеї інвалідів України www.naiu.org.ua
Інформаційний портал для молоді з обмеженими фізичними можливостями «АМІ–Схід»
www.ami-cxid.org

Прес-центр «АМІ–Схід»