Прес-реліз

14 березня у Житомирському прес-клубі «Реформ» в рамках проекту «Сприяння реалізації прав жінок з інвалідністю, згідно Конвенції ООН про права інвалідів» відбулася прес–конференція за участі представників виконавчої влади, громадських організацій інвалідів міста та області, ЗМІ.

Під час прес-конференції голова Житомирської обласної громадської
організації людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я.» Неля Ковалюк,
розповіла про розпочатий всеукраїнський проект «Сприяння реалізації прав
жінок з інвалідністю, згідно Конвенції ООН про права інвалідів», що
впроваджується в рамках  проекту «Демократизація, права людини і
розвиток громадянського суспільства», який виконується Програмою
розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ
Данії. Даний проект три області в Україні: Чернівецьку, Луганську,
Житомирську.

Мета даного проекту приділити увагу найбільш дискримінованій категорії населення – жінкам з інвалідністю. Ця тема вже багато років обговорюється в середині громадських організацій людей з інвалідністю України. А винести її на загал люб’язно погодилось і підтримало міністерство закордонних справ Данії в Україні. Під час проекту буде проведено опитування жінок з інвалідністю, членів їх родин, мам які виховують дітей з інвалідністю щодо життєдіяльності цієї категорії населення в нашій країні. Також активну участь у реалізації проекту братимуть представники громадських організацій людей з інвалідністю міста та області, учбові заклади в яких навчається молодь з інвалідністю, благодійні фонди та організації.

Під час реалізації проекту члени ЖОГОЛІ «Молодь. Жінка. Сім’я.», приділятимуть увагу Конвенції ООН про права інвалідів, особливо статті шостій, де важливу роль приділено жінкам з інвалідністю та реалізації їх прав у нашій країні. Про все це йшла мова під час прес–конференції в місті Житомирі.

 Представник ЖОГОЛІ «Молодь. Жінка. Сім’я.»