Прес-анонс

Проект "Кожний має право на працю: Партнерство заради поліпшення можливостей для зайнятості молоді з обмеженими фізичними можливостями"

Прес-анонс

24 червень 2010 року, 12:00, в рамках проекту, що реалізується Міжнародною організацією «Фонд Східна Європа» «Кожний має право на працю: Партнерство заради поліпшення можливостей для зайнятості молоді з обмеженими фізичними можливостями» фінансування проекту забезпечують Фонд стратегічних програм Уряду Великобританії й Агентство США Міжнародного Розвитку (USAID) через Фонд Євразія відбудеться прес-тур під час якого буде проведено:

12.00 – 13:00 — Засідання Координаційної Ради з питань працевлаштування та вторинної зайнятості молоді, що передбачає обговорення реалізації завдань проекту, планування заходів та оцінки ефективності.

14:00 — 15:30 – Проведення ярмарку вакансій «Індивідуально – презентаційна модель», в якій приймуть участь різні категорії молоді з обмеженими фізичними можливостями.
За підтримки партнерів Луганського обласного центру зайнятості, Луганського обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів, Регіональної комісії з питань діяльності громадських організацій інвалідів та підприємств громадських організацій інвалідів.
Будуть залучені підприємці, які отримають можливість поспілкуватися із молоддю, дізнатися про освіту можливих фахівців з інвалідністю, про професійні навички. Даний захід сприятиме виправленню ситуації, щодо категоричного ставлення роботодавців до категорії робітників із інвалідністю.

Заходи відбудуться у приміщенні Луганської обласної державної адміністрації, пл.. ВОВ, 3а, 218 кабінет.

Інформаційна довідка:установче засідання Координаційної ради відбулося 26 травня 2009 року. До склади ради увійшли 18 представників державних та громадських структур Луганського регіону. Члени Координаційної ради були учасниками тренінгів «Профконсалтінг. Підготовка професійних консультантів для молоді з інвалідністю. Під час засідань були вироблені спільні шляхи, щодо сприяння зайнятості молоді з інвалідністю, їх профорієнтації та інформування; розроблені рекомендації в напрямку адаптування кодексу Асоціації соціальних працівників Міжнародних організацій відповідно вітчизняної методики роботи центрів зайнятості та інших соціальних структур, які працюють із молоддю з інвалідністю.

В Луганському регіоні захід відбувається за всебічної підтримки:Луганська обласна державна адміністрація, управління молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації, Луганського обласного центру соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями, Луганського обласного центру зайнятості, Луганського обласного центру медико-соціальної експертизи, Луганського обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів

На Всеукраїнському рівні захід підтриманий: Національною Асамблеєю інвалідів України.

    Інформаційна підтримка:

  • Всеукраїнське видання «Без Бар’єрів», правове видання «Гривна-Плюс»
  • Луганська обласна телерадіокомпанія, Луганське кабельне телебачення, ІРТА.
  • Сайт управління у справах сім’ї, молоді та спорту ЛОДА
  • Сайт Національної Асамблеї інвалідів України
  • Інформаційний портал для молоді з обмеженими фізичними можливостями «АМІ»

Прес-центр «АМІ-Схід»