Подарунки до Великодня

Напередодні Великодня ми відвідали родину, яка мешкає в селі Комишуваха Попаснянсього району, де самотня мама виховує двох чудових діточок: дівчинка ходить до школи, а хлопчик знаходиться на індивідуальному навчанні. Порадували їх подарунками до Великодня та надали консультацію щодо користування відеоплатформ для онлайн навчання і спілкування. Особливо діти раділи посилочці від Татьяни Баранцовой, дівчинка залюбки розбирала те, що там знаходилося, хлопчик стримано, як справжній чоловік, тільки спостерігав. Але коли він побачив класнючу спортивну футболку, то ледь стримав сльози. Ми домовилися, що будемо навіщати їх коли буде змога та обіцяли знову привезти щось цікавеньке і смачне.

Дякуємо,
Татьяна Баранцова

за смаколики для родини, пишаємося тим, що причетні до таких важливих справ — надавати допомогу, дарувати добро та отримувати неймовірі емоції щастя від дітей!

Захід відбувся в рамках проекту «Provision of comprehensive educational, psychological and social assistance to children and youth with disabilities in Luhansk region in the context of COVID-19 pandemic»

Організатор: ГО Луганська обласна організація «Амі — Схід»

за підтримки: КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з ОФМ»

та Управління молоді та спорту Луганської ОДА