Дипломи та подарунки знайшли своїх господарів в місті Попасна та Золоте

Дипломи і подарунки знайшли своїх господарів і в місті Попасна та Золоте. Учасники підготували на фестиваль багато номерів художньої самодіяльності, всі вони були  самобутні, креативні, яскраві та не схожі один на одного, а також поробки і малюнки, які вразили своєю неповторністю і оригінальністю. Нагороди отримали всі учасники Інклюзивного Фестивалю творчості дітей та молоді On-line Fest  «Весняний зорепад — 2021», який відбувся в рамках проекту «Provision of comprehensive educational, psychological and social assistance to children and youth with disabilities in Luhansk region in the context of COVID-19 pandemic».

В Попаснянському  районному центрі  комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Лелека» відвідали Великодній ярмарок, де представлені роботи дітей групи соціальної реабілітації та молодих людей з інвалідністю, які навчаються у творчих майстернях Центру, а також поробки, виготовлені самостійно. Роботи вразили нас фантазією та майстерністю, то ми спокусилися купити роботи Hand Made та залишили відгук!!!

Щиро вітаємо учасників Інклюзивного Фестивалю творчості дітей та молоді On-line Fest  «Весняний зорепад — 2021» і дякуємо організаторам заходу!

Переглянути номерів фестивалю ви можете за хештегом #Onlinefest2021

Організатор:  ГО Луганська обласна організація «Амі — Схід» ГО Луганська обласна організація «Амі — Схід»

за підтримки:  КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді  з ОФМ»  КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з ОФМ»   та Управління молоді та спорту Луганської ОДА Управління молоді та спорту Луганської ОДА