Паразити людини: міфи та реальність — «Залиши звичку хворіти».

Відбулась чергова зустріч з циклу «Залиши звичку хворіти».

Наступна тема: Паразити людини: міфи та реальність.

Хоча тема важкувата, але присутні, як завжди дізнались багато нового і корисного для себе і своїх родин. Розглянули види гельмінтів; симптоми, що супроводжують цих «квартирантів»; профілактика та яке є медикаментозне лікування та лікування народними методами.

Паразитуючі мікроорганізми живуть в людському тілі. Вони надають руйнівну дію на загальний стан здоров’я, шкодять якості життя, іноді скорочуючи її.

При перших ознаках інфікування глистами доцільно звернутися за лікарською допомогою. Призначений фахівцем курс лікування потрібно пройти повністю і не переривати його, і, звичайно ж, дотримуватися особисті гігієнічні норми і культуру харчування.

Наприкінці зустрічі лікар відповів на всі запитання учасниць.

Захід відбувся в рамках проекту «Provision of comprehensive educational, psychological and social assistance to children and youth with disabilities in Luhansk region in the context of COVID-19 pandemic», виконується  ГО «ЛОО «АМІ-СХІД» та реалізується за підтримки організації «Людина в біді» за фінансового сприяння Європейського Союзу.

В Луганській області проект підтримано Управлінням молоді та спорту ЛОДА та Луганським обласним центром соціокультурної адаптації молоді з ОФМ