Онлайн тренінг для підлітків «Знайомтеся: це я!»

На занятті обговорили з учасниками план майбутніх зустрічей, на розвиток яких навичок і вмінь вони спрямовані. З’ясували, що в різні періоди в житті ми можемо себе почувати то впевнено, то не дуже, а від цього залежить наша комунікація з іншими людьми і вміння чітко доносити інформацію.

Хлопці почали дивовижне знайомство з самими собою і один одним: поговорили про те, що хто любить найбільше, ніж любить займатися і що найбільше виходить. Протестували уважність до того, що говорять інші, тренували пам’ять. Завершили заняття розмовою від те, які історії, фільми та книги хлопці люблять читати й чому, чи змінюються їх переваги з плином часу

Заняття відбуваються в рамках проекту «Надання комплексної освітньої та психолого-соціальної допомоги дітям та молоді з інвалідністю Луганської області в умовах пандемії COVID 19», виконується Луганська обласна організація «Амі — Схід»   та реалізується за підтримки організації «Людина в біді»  People in Need Ukraine  за фінансового сприяння Європейського Союзу.

В Луганській області проєкт підтриманий Управлінням молоді та спорту ЛОДА, КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з ОФМ»