Он-лайн зустріч «Твої права – твої можливості»

5 травня в Європейський день боротьби за рівні права та проти дискримінації людей з інвалідністю та їх родин, відбулась он-лайн зустріч: Zoom «Твої права – твої можливості» в якій прийняли участь підлітки та молодь з інвалідністю з Луганської області, Новопскову, Крімінної, Сєвєродонецьку, Золотого, Попасної, Новоайдару, Біловодського району, м. Києва (юні Луганчани ВПО).

В доступній для юних правознавців формі модератори розповідали про те, що цей день покликаний звернути увагу людей на проблеми, пов’язані із захистом прав людей з обмеженими можливостями.
Ми мірковували над тим що всі дуже різні, в тому числі за станом здоров’я, але рівні, і всі мають однакові права на навчання, підтримку здоров’я, дозвілля, активне життя.

В допомозі нам була Конвенція ООН про права дітей з інвалідністю адаптована для дітей, над якою спільно працювали Національна Асамблея людей з інвалідністю України та УВКБ ООН.

З привітанням до учасників заходу звернулись спеціалісти Луганського обласного центру соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями, Попаснянського центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю та Кремінської школи інтернату.

Під час зустрічі учасники не тільки навчалися, а й грали, малювали, і, навіть, читали вірши. Захід розрахований на 05 та 06 травня, всі учасники отримають солодкі сувеніри.
Організатори: КУ «ЛОЦСАМОФМ», Управління молоді та спорту ЛОДА, ЛОМГО «АМІ-СХІД»

За участі Попаснянського центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю та Кремінської обласної спеціальної школи.