ОГОЛОШЕННЯ

Міфи та реальність оточують цю категорію не тільки в Україні, а у всьому світі. Здається, що саме вона – слабка, та водночас сильна… Позбавлена багатьох фізичних сил, та безсумнівно прекрасна…  Творча, дієва, неспокійна – жінка з інвалідністю долає всі стереотипи, тому, що вона – завжди залишається жінкою, мамою, подругою….

Але за всією цією силою та можливостями стоять буденні проблеми, які потрібно вирішувати крок за кроком, постійно, і, саме Конвенція ООН по правам інвалідів, стала одним з перших документів, які говорять про права жінки з інвалідністю та обов’язки країни перед нею.

Луганська обласна молодіжна громадська організація «Асоціація молодих інвалідів Східного Донбасу — Схід» починає реалізацію проекту «Сприяння реалізації прав жінок з інвалідністю згідно Конвенції ООН по правам інвалідів», що впроваджується в рамках  проекту «Демократизація, права людини і розвиток громадянського суспільства», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії.

Координація проекту — ІСАР «Єднання».
Методично — інформаційна допомога — Національна Асамблея інвалідів України.

Информаційна підтримка та допомога Інтернет видання «Параллель-Медіа».

 Прес цент «АМІ-Схід»