Новини з Буковини

В п’ятницю 16 травня 2014 р. в приміщенні Чернівецької обласної державної адміністрації відбувся семінар на тему «Міжнародні правові акти щодо захисту прав людей з інвалідністю».

Семінар відбувся за рішенням засідання робочої групи що мала місце  минулого місяця в місті Чернівці за участю керівництва Департаменту охорони здоров’я Чернівецької облдержадміністрації, керівництва центру Медико-соціальної експертизи та голів громадських організацій.

На вищезазначеному засіданні було прийнято рішення кожного місяця представникам громадських організацій інвалідів спільно з Департаментом охорони здоров’я Чернівецької ОДА  проводити зустрічі — семінари для керівників центру медико-соціальної експертизи,керівників ЛКК та лікувальних закладів м. Чернівці  для того щоб налагодити співпрацю  між ГО та посадовими особами місцевої влади, налагодити систему якісних та доступних послуг для осіб з інвалідністю та підвищення обізнаності фахівців, лікарів та працівників медичних закладів.

Перша зустріч пройшла успішно. На семінарі були присутні більш ніж 30 учасників.

Чернівецькою обласною ГО інвалідів-візочників «Лідер» готується до підписання Меморандум про спільну діяльність між ЧОГОІВ «Лідер» та Департаментом охорони здоров’я та цивільного захисту населення Чернівецької ОДА.

Найважливішим результатом роботи громадських організацій Чернівецької області – це перенесення центру Медико-соціальної експертизи з архітектурно недоступного приміщення в приміщення що знаходиться на першому поверсі та є архітектурно доступним для осіб з інвалідністю.

 Валентина Добридіна
голова ЧОГОІВ «Лідер»