Новини з Буковини

На цьому тижні було проведено аудити визначення доступності для маломобільних груп населення медичних закладів Чернівецької області. Аудити проводилися за участю керівників медичних установ та представників громадських організацій. За результатами моніторингу були заповнені анкети визначення доступності будівель та приміщень поліклінік, лікарень, санаторіїв, медичних центрів для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення.

 
 

До департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА та керівництву медичних закладів надіслані рекомендації та пропозиції щодо покращення архітектурної доступності до закладів медичної сфери. При кожній зустрічі представники ГО мали бесіду з головним лікарем.

 
 


Загальною метою співпраці є впровадження спільного проекту «Сприяння в реалізації прав жінок з інвалідністю, згідно Конвенції ООН про права інвалідів», в рамках проекту «Демократизація, прав людини та розвиток громадянського суспільства», що виконується програмою розвитку ООН в Україні, який спрямовано на сприяння збереження здоров’я жінок з інвалідністю, материнство, прав на освіту, зайнятість, правову та психологічну допомогу жінкам та дівчатам з інвалідністю.
 Валентина Добридіна
голова ЧОГОІВ «Лідер»