Надзвичайне Свято Миколая в Будинку футболу

Діти зі Сходу України, з проблемами здоров’я, ВПО прийняли участь у надзвичайному Святі Миколая, яке щороку організовує Благодійний фонд «Розвиток футболу України» спільно з Федерацією футболу України. Так, 19 грудня, Будинок футболу, став резиденцією Святого Миколая, прийняв близько 150 наймолодших гостей серед яких – діти з інвалідністю, діти учасників АТО та діти зі сходу України.

Дітей привітали перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, головні тренери юнацьких збірних України, які відмітили, що  Будинок футболу – у вашому розпорядженні, а всі діти   – завжди бажані гості. Також тренери висловили надію, що хлопці та дівчата будуть займатися спортом, приносити радість своїм батькам та станете по-справжньому щасливими людьми.

Для дітей організовано святкову програму з конкурсами, вікторинами та вітаннями від Святого Миколая.

Наприкінці свята усі зробили спільне фото та кожна дитина отримала подарунки – справжні футбольні м’ячі, солодощі, фото з автографами гравців та багато сувенірів від них.

Свято для дітей організовано в рамках соціального проекту «Навколо футболу», який реалізується ФФУ спільно з БФ «Розвиток футболу України» та за підтримки УЄФА.

Особисту подяку виражаємо Ірині Макаревич!

Голова Правління ЛОМГО «АМІ-Схід»,

Представник

Національної Асамблеї людей з інвалідністю України

в Луганській області

Тетяна Баранцова

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *