Діти зі Сходу України, з проблемами здоров’я, ВПО прийняли участь у надзвичайному Святі Миколая, яке щороку організовує Благодійний фонд «Розвиток футболу України» спільно з Федерацією футболу України. Так, 19 грудня, Будинок футболу, став резиденцією Святого Миколая, прийняв близько 150 наймолодших гостей серед яких – діти з інвалідністю, діти учасників АТО та діти зі сходу України.
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/mykolaj-17-min-560x372.jpg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/48413400_2019042718172390_6568722046199529472_n-560x373.jpg)
Дітей привітали перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, головні тренери юнацьких збірних України, які відмітили, що Будинок футболу – у вашому розпорядженні, а всі діти – завжди бажані гості. Також тренери висловили надію, що хлопці та дівчата будуть займатися спортом, приносити радість своїм батькам та станете по-справжньому щасливими людьми.
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/49118458_1917782841861978_6980423424917110784_n-560x373.jpg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/48906555_2019042401505755_1268741104539271168_n-560x373.jpg)
Для дітей організовано святкову програму з конкурсами, вікторинами та вітаннями від Святого Миколая.
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/mykolaj-16-min-1-560x372.jpg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/48421117_2019042961505699_8062106110871470080_n-560x373.jpg)
Наприкінці свята усі зробили спільне фото та кожна дитина отримала подарунки – справжні футбольні м’ячі, солодощі, фото з автографами гравців та багато сувенірів від них.
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/48417515_2019042918172370_7723110204828549120_n-560x373.jpg)
Свято для дітей організовано в рамках соціального проекту «Навколо футболу», який реалізується ФФУ спільно з БФ «Розвиток футболу України» та за підтримки УЄФА.
Особисту подяку виражаємо Ірині Макаревич!
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/mykolaj-14-min-560x372.jpg)
Голова Правління ЛОМГО «АМІ-Схід»,
Представник
Національної Асамблеї людей з інвалідністю України
в Луганській області
Тетяна Баранцова