Кольоротип жінок. Літо, зима, осінь, весна.

16 березня відбулась чергова зустріч з бьюті-експертом, професійним візажистом Тетяною Бородіною. Тема: «Кольоротип жінок. Літо, зима, осінь, весна. Які кольори і відтінки підходять в одязі та макіяжі.»

Напевно ви помічали, що деякі речі, навіть ті ,що ідеально сидять на вашій фігурі, не личать саме вам. На подрузі — так, круто, а вам не йде. Вся справа в кольорі! А точніше, у невідповідності кольору вашому індивідуальному кольоротипу.

З пані Тетяною учасниці детально розглянули гами кольорів, кольорове коло, колірну характеристику зовнішності.

Існує так звана “теорія пори року”, за допомогою якої можна визначити свій тип шкіри і підібрати правильно гардероб, зачіску та макіяж.

Правильно визначений кольоротип допоможе нам, жінкам, не тільки при виборі своєї кольорової палітри у макіяжі, але й при фарбуванні волосся, й при підборі гардеробу.

Застосовуючи чудові поради і консультації Тетяни Бородіної, ми із задоволенням будемо створювати свої образи та насолоджуватися результатом.

Зустріч відбулася в рамках проекту «»Institutional Development of Women’s NGOs of People with Disabilities in Luhansk Region in the situation of COVID-19″

Організатор: ГО «ЛОО «АМІ-СХІД»
ГО Луганська обласна організація «Амі — Схід»

підтримка: КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з ОФМ»
КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з ОФМ»
Управління молоді та спорту Луганської ОДА
Управління молоді та спорту Луганської ОДА