Дуже теплі й затишні зустрічі у сім’ях з міст Рубіжне та Сєвєродонецьк

У Великодні свята співробітники відвідують сім’ї, в яких проживають люди з важкими порушеннями здоров’я. Цього року відвідали сім’ї з міст Рубіжне та Сєвєродонецьк. Це були дуже теплі і затишні зустрічі. Однією з таких зустрічей було відвідування тотально незрячої дівчини – Світлани Кучеренко. Та сім’ї Максима та Оксани Позднякових, які самотужки виховують двох діточок. Їм довелось покинути в 2014 році домівку в Луганську і починати нове життя в Рубіжному. Вони обоє мають інвалідність з дитинства на ДЦП.

Наступна зупинка в місті Сєвєродонецьк. Тут ми завітали в сім’ї людей з інвалідністю, які постраждали під час пожеж влітку 2020 року та залишились без житла.

До всіх завітали з пасками та подарунками.

Такі зустрічі під час святкування Святої Пасхи, у співробітників Луганського обласного центру соціокультурної адаптації молоді з ОФВ вже давно стали традицією, тому що, немає нічого важливішого, щоб людина розуміла — її пам’ятають, про неї думають, і її люблять.

До Дня Святої Пасхи були відвідані діти та молодь з інвалідністю також і ті, хто має статус ВПЛ і знаходяться не тільки в Луганській області, але і за її межами. За допомогою благодійників були сформовані посилки для родин, які мешкають в особливо важких умовах та мають інвалідність. Сім’ї отримали психологічну та правову допомогу.

Організатор: управління молоді та спорту ЛОДА, КУ «Луганський обласний Центр соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями», ЛОМГО «АМІ – Схід».