До всесвітнього Дня вишиванки з Жіночім клубом «БЕРЕГИНЯ»

Мама вишила мені
Квітами сорочку.
Квіти гарні, весняні:
— На, вдягай, синочку.

В нитці — сонце золоте,
Пелюстки багряні.
Ласка мамина цвіте
В тому вишиванні.

Вишиваночку візьму,
Швидко одягнуся.
Підійду і обійму
Я свою матусю.

Вадим Крищенко

Напередодні Всесвітнього Дня вишиванки учасниці Жіночого клубу «БЕРЕГИНЯ» відвідали Вiддiлення акушерських проблем екстрагенiтальноï патологiї Інституту Педіатрії, акушерства та гінекології, де підтримку отримують, в тому числі, і жінки вразливих категорій – з інвалідністю, ВПО, які мають хронічні захворювання.

Разом із завідуючою відділенням Юлією Давидовою привітали і передали льолечки – малесенькі вишиті сорочки для немовлят мамам, які чекають на зустріч зі своїм немовлям.

Чудова малесенька вишиванка «полетіла» до Умані де мешкає родина з Луганщини, яка виховує чудового сонячного хлопчика, та вже в невдовзі чекає на немовлятко. І ще два подаруночка скоро приїдуть на саму Луганщину та будуть передані майбутнім мамам)).

Льолі створені в рамках «льоля марафону», який проводить мама, вишивальниця і бібліотекар Тетяна Серебреннікова. Поєднуючи традиційне українське рукоділля – вишивку та арттерапію впродовж 21 дня марафону, вдається продовжувати найкращі традиції нашого народу і передавати її дітям в прямому і переносному сенсі слова, адже “Діти – це наш дорогий скарб, це наша надія, це – Молода Україна”.

Організатори: Бібліотека ім..Симоненка (м.Київ) та Жіночий клуб «БЕРЕГИНЯ», за підтримки управління молоді та спорту ЛОДА, КУ»ЛОЦСАМОФМ», ЛОМГО АМІ-СХІД.

English version of this post