«Діа-Світ» — Молодь. Лідерство. Розвиток.

В Міжнародний день прав людини Громадська організація «Діа-Світ» прийняла участь у заході «Молодь. Лідерство. Розвиток».

Під час зустрічі батьки та діти організації познайомились із представниками Урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю з різних куточків України, отримали від них найдобріші та найщиріші побажання, історії особистого досвіду в напрямку захисту прав людей з інвалідністю.

Дуже приємно було побачитись із такими вже рідними знайомими та познайомитись з новими лідерами та лідерками, отримати від них неймовірну хвилю підтримки!

Діточки та активні членкині ГО «ДІА-Світ» отримали грамоти від Управління молоді та спорту Луганської ОДА, цікаві авторські розмальовки від Центру соціокультурної адаптації молоді з ОФМ, солодкі смаколики, яким дуже зраділа малеча.

Щиро дякуємо організаторам заходу ГО Луганська обласна організація «Амі — Схід», КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з ОФМ» за цікаву зустріч, за обмін досвідом, за постійну підтримку нашої діяльності!