Знайомимося з дівчатками — лідерками! …

Знайомимося з дівчатками — лідерками!

Афанас'єва Влада, Луганська область — Святогірськ, 11 клас.
Дівчинка чудово співає, пише вірши.

Лауреат Всеукраїнського фестивалю для дітей та юнацтва "Восток-Схід — West", учасниця соціокультурних програм Лицарі та Панночки Луганщини, Всеукраїнського фетивалю "На крилах творчості" (м. Дніпро), Всеукраїнського засідання "Жінка з інвалідінстю — міфи та реальність" 2013 — 2018 роки.

****
Залучення до загальних програм дівчаток — це значить надати їм шансу бути освіченіми в правовому плані, захищеними нашим досвідом від деяких помилок, це надання їм впевненості, до якої ми — дорослі жінки з інвалідністю йдемо багато років, іноді надважкими шляхами.
Дай Боже, щоб ми могли допомогти їм знайти себе у житті, повірити у власні сили, створити особисте життя.

****

Влада була вимушена залишити в 2014 році рідну Луганщину, гімнізію, де навчалася на рівні зі всіма в загальній школі.
Втрачені можливості навчання не були вирішені, а ні в Одесі, а ні в Святогірську. Вона залишилася на надомному навчанні, зі всіма проблемами не якісного відвідування вчителями, без спілкування з ровесниками та з 8 годинами навчання на тиждень.

Єдина можливість отримати знання — самоосвіта, але — це важко.

Мотивація до навчання втрачена.

Впевненість, що здасть ЗНО майже відсутня. Постійно знаходиться вдома (мешкають вже 2,5 роки у пансіонаті), і ровесників — друзів дуже мало, адже дівчинка обмежена в шкільній адаптації.

Влада не має можливості пересуватися самостійно на візку — мріє про єлектровізок, який ми не втрачаємо надії знайти для неї (на всяк випадок ширина сідіння 38 см).

Не зважаючі на це — Влада сильна та мужня дівчинка, вона вже зараз працює диспетчером на телефоні, мріє, планує, але говорить, що це все важче і важче.

Я маю надію, що Влада згуртує навколо себе дівчаток, які хочуть розпочати своє спілкування у вже створеній групі на нашій сторінці — "Дівчатка — лідерки".

Тож, як говорила Рая Панасюк — наставництво може подарувати для багатьох шанс. Спробуємо бути наставницями для наших дівчаток!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *