Валентина Добридіна, Чернівецька область, м. Сторожинець. Представник Національної Асамблеї людей з інвалідінстю України …

Валентина Добридіна, Чернівецька область, м. Сторожинець.

Представник Національної Асамблеї людей з інвалідністю України в Чернівецькій області,

голова Чернівецької обласної громадської організації людей з інвалідністю «Лідер»,

ідеолог практичного семінару для жінок з інвалідністю «Сприяння в реалізації прав жінок з інвалідністю на особистий зріст та творчий розвиток»,

член колегії Департаменту охорони здоров’я при Чернівецькій обласній Державній адміністрації, заступник голови обласного Комітету забезпечення доступності;.

КОМЕНТРАР.

"В Чернівцях наша організація спільно з НАІУ в цьому році провели п'ятий семінар для жінок з інвалідністю. На цьому заході порушуються найважливіші питання щодо захисту прав жінок з інвалідністю.

Ми намагаємося донести до представників влади проблематику. Коли роки три назад мер міста Чернівці виділив кошти на придбання багатофункціональних гінекологічних крісел для жіночих консультацій, то було дуже складно знайти такі крісла в Україні.

І на жаль, нам ( дівчатам, жінкам з інвалідністю) довго прийшлося ще доводити лікарям чому нам потрібні такі крісла. Вони не розуміли навіщо потрібні саме такі крісла.

Важливо, щоб при придбанні медичного ( діагностичного) обладнання враховувалися усі категорії населення.

Адже, право на якісну послугу мацює кожна жінка!

Дякую усім, хто пібнімає цю важливу тему!

Не можу не додати ще про архітектурну недоступність лікувальних закладів. Часто, особи з інвалідністю, особливо в районних центрах вимушені лікуватися в якомусь одному відділенні, яке є архітектурно доступним, так як потрібне відділення не доступне.

І це, впливає на лікування.

Воно не таке якісне. Ми мріємо про чудові, доступні палати та вбиральні з лікувальних закладах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *