Арт терапія онлайн та у Полтаві

Просто неймовірна кількість арт-терапії, онлайн та вживу, дитяча, доросла, сімейна… Різноманітні напрямки з використанням цілющої сили народної Ляльки Мотанки, вовни та фетру, ґудзиків-камінчиків, інших природних матеріалів. Використання немислимих раніше засобів для малювання — пластилін, сіль, та цукор, кава, вовняна акварель, не кажучи вже про олівці та фарби.

Зустрічі у віртуальному просторі, в захищених приміщеннях, на свіжому повітрі, інтегровані онлайн-офлайн…

Теми радості, позитиву, взаємопідтримки. Різні арт-техніки, арт-тести, корегуючі спілкування.

Майже щодня, часом, навіть у вихідні, наші арт-терапевтичні зустрічі доказують свою здатність бережно і ефективно покращувати психологічний стан, допомагати емоційно виживати у такій надскладній ситуації, в якій опинилась сьогодні наша країна і всі ми.

Зацікавлені творчістю учасники, які щоразу відкривають для себе нові вміння і захоплення. Луганські діти з особливим освітніми потребами, змушені зі своїми сім’ями виїхати у більш безпечні міста і країни, полтавські дітки з аутизмом, внутрішньо переміщені у Полтаві.

Ось така вона #Арт_терапія_онлайн_та_у_Полтаві, місті, яке стало прихистком для десятків тисяч сімей, постраждалих від військових дій, що потребують не лише матеріальної, а і серйозної емоційної підтримки.

Працюємо за підтримки Global Fund for Children

Заняття з арт-терапії веде Наталія ДідаУсіх обіймаємо, хоч і онлайн🙂