Просто неймовірна кількість арт-терапії, онлайн та вживу, дитяча, доросла, сімейна… Різноманітні напрямки з використанням цілющої сили народної Ляльки Мотанки, вовни та фетру, ґудзиків-камінчиків, інших природних матеріалів. Використання немислимих раніше засобів для малювання — пластилін, сіль, та цукор, кава, вовняна акварель, не кажучи вже про олівці та фарби.
Зустрічі у віртуальному просторі, в захищених приміщеннях, на свіжому повітрі, інтегровані онлайн-офлайн…
Теми радості, позитиву, взаємопідтримки. Різні арт-техніки, арт-тести, корегуючі спілкування.
Майже щодня, часом, навіть у вихідні, наші арт-терапевтичні зустрічі доказують свою здатність бережно і ефективно покращувати психологічний стан, допомагати емоційно виживати у такій надскладній ситуації, в якій опинилась сьогодні наша країна і всі ми.
Зацікавлені творчістю учасники, які щоразу відкривають для себе нові вміння і захоплення. Луганські діти з особливим освітніми потребами, змушені зі своїми сім’ями виїхати у більш безпечні міста і країни, полтавські дітки з аутизмом, внутрішньо переміщені у Полтаві.
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/07/293235950_144515728241348_326254092797229651_n-768x1024.jpeg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/07/293016817_144515624908025_7707118291982295447_n-768x1024.jpeg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/07/292948855_144515511574703_8142630068538152464_n.jpeg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/07/293214303_144515471574707_3931424089024971273_n-1024x576.jpeg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/07/293188708_144515404908047_3432107107969591785_n-1024x512.jpeg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/07/293023755_144515421574712_7055383449262123127_n-1024x512.jpeg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/07/292936197_144515681574686_6606249035367508669_n.jpeg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/07/293117528_144515661574688_3768232570958244898_n.jpeg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/07/293018350_144515608241360_5846036394553248021_n.jpeg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/07/293110251_144515508241370_8035828532474777393_n.jpeg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/07/293219656_144515458241375_6712377414646440314_n.jpeg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/07/293020354_144515528241368_5577128222825634107_n-768x1024.jpeg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/07/293054891_144515374908050_4754133897529799025_n.jpeg)
Ось така вона #Арт_терапія_онлайн_та_у_Полтаві, місті, яке стало прихистком для десятків тисяч сімей, постраждалих від військових дій, що потребують не лише матеріальної, а і серйозної емоційної підтримки.
Працюємо за підтримки Global Fund for Children
Заняття з арт-терапії веде Наталія ДідаУсіх обіймаємо, хоч і онлайн