16 Днів активізму

З 25 листопада розпочинається всесвітня кампанія 16 Днів активізму проти ґендерно-зумовленого насильства, яка щороку відзначається з 25 листопада, Міжнародного дня ліквідації насильства щодо жінок, і триває до 10  грудня, Дня прав людини.  

ООН в Україні в рамках кампанії UNiTE, глобальна тема якої у 2020 році «Розфарбуємо світ помаранчевим: фінансуй, реагуй, запобігай, збирай дані!»  розробили інтерактивну кампанію та комунікаційні матеріали, які ми закликаємо вас поширювати на власних комунікаційних каналах та серед власної партнерської мережі.  

Як ви можете приєднатись? 

1.       Діджитал-вистава “Нові шрами”, створена у колаборації ООН в Україні та Дикого Театру, зібрала реальні історії українських жінок про їхні фізичні і душевні рани, спричинені насильством. Вперше в Україні глядач зможе стати творцем власної вистави у інтерактивному ігровому форматі, обирати сюжет, може змінювати хід історії та впливати на дії актрис, проживаючи події багато разів з різним фіналом. 

  • Сторінка кампанії, на якій з’явиться ігрова вистава 25 листопада — https://scars.org.ua/ 
  • Трансляція вистави – 25 листопада о 20:00 на YouTube ООН в Україні — https://youtu.be/8GysCt20fIk (можна поставити дзвіночок-нагадування про старт вистави) 
  • Трансляція на UA:Культура 29 листопада о 22:00  
    Вистава містить сцени жорстокості та розрахована на аудиторію 14+ 
    Трейлери вистави — лінк 
    Facebook event — https://fb.me/e/HNPMZSyF  

2.       Прес-анонс англійською та українською мовами у додатку. Ембарго на розповсюдження 25 листопада 9:00. Фінальна версія релізу буде опублікована на сайті  

3.       Набір інфографіки з фактами по проблематиці гендерно-зумовленого насильства — https://www.dropbox.com/home/SCARS/Infographics   

4.       Обкладинки на Facebook та Twitter у додатку. Також пропонуємо вам на час кампанії зафарбувати логотип вашої організації/кампанії у попаранчевий колір. 

5.       На знак підтримки руху проти насильства ми заохочуємо всіх долучитись до флешмобу та ділитися історіями проти насильства в соцмережах. Як? обрати для фото та відео об’єкт одягу, макіяжу чи аксесуар помаранчевого кольору, та позначити свій голос хештегом #16днів #новішрами #шрами та тегом @un_ukraine. 

6.       Хештеги кампанії — #16days #16днів #новішрами #шрами 
Тег — https://www.instagram.com/un_ukraine/https://www.facebook.com/UnitedNationsUkraine 

7.       У місті Київ ТРЦ Gulliver буде підсвічувати будівлю у помаранчевий колір впродовж 16 днів, 25 листопада буде виводити на будівлю тематичне зображення. Якщо матимете змогу побачити, будемо вдячні за поширення в соцмережах.