Зустрічі — Самореалізація в умовах карантину

11 червня відбулась зустріч дівчат та жінок з інвалідністю з психологінею, докторкою психологічних наук, доценткою кафедри педагогіки та соціальної роботи факультету педагогіки, психології та соціальної роботи Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича Валентиною Балахтар. Зустріч пройшла в режимі он-лайн.

Тема зустрічі: «Самореалізація в умовах карантину».

Участь в зустрічі взяли і представниці Луганської області – мами дівчат з інвалідністю, жінки з інвалідністю, а також жінки та дівчата з різних куточків України: Чернівецька, Львівська, Івано-Франківська, Харківська, Житомирська, Миколаївська, Лніпропетровська області.

Зустріч була теплою і дружньою Було цікаво і корисно. Учасниці описували свої сторони життя де хотіли би себе реалізувати. Думали над тим, що хотіли б змінити в своєму житті, опрацьовували варіанти намічених цілей.

В умовах карантину усі дуже скучили за дівчачими посиденьками!

Пандемія COVID-19, та заходи, направлені на його стримування, порушують наш звичний ритм життя, будь-яка людина відчуваєнеспокій і тривогу.

Велика вдячність пані Валентині Балахтар за професіональні консультації, відповіді на запитання і щирість, а учасницям за справжність та чарівність.

Он-лайн захід відбувся в межах проекту «Право на здоров’я жінок з інвалідністю» за підтримки Міжнародної організації «Пакт», яка впроваджує проект «Жінки України: залучені, спроможні, незламні» за фінансової підтримки Уряду Канади.

Надання інформації та логістичний супровід щодо участі у вебінарі дітей та молоді з інвалідністю з Луганської області забезпечено Луганським обласним Центром соціокультурної адаптації молоді з ОФМ за підтримки управління молоді та спорту ЛОДА, ЛОМГО «АМІ-СХІД».