Жіночий клуб «Берегиня», відкриття клубу – засідання, майстер-клас для дітей, соціокультурна програма

6 жовтня в рамках проекту «Жіночий клуб «Берегиня», який створено для жінок та дітей з проблемами здоров’я, ВПО, відбудеться ВІДКРИТТЯ КЛУБУ – засідання, майстер-клас для дітей, соціокультурна програма.

В рамках Клубу відбуваються заходи на природі, зустрічі з активістами руху людей з інвалідністю, майстер класи для дітей та молоді з проблемами здоров’я. Тривають консультації фахівців, індивідуально та онлайн. Жінки отримують консультування по збереженню жіночого здоров’я, оздоровчих технологій, правові консультації, сприяння в отриманні технічних та інших засобів реабілітації (електричні візки, милиці, засоби особистої гігієни), тощо.

Офіційне відкриття клубу «Берегіня» відбудеться 06.10.19. в Історико-Меморіальному музеї Михайла Грушевського, о 12.00. Будівля є повністю архітектурно-доступною для учасниць/ків з обмеженими фізичними можливостями.

В програмі:

  • офіційне відкриття, засідання (конференц-зал музею), обговорення ідей, завдань, планів;
  • дитячий майстер клас з розпису глиняних виробів;
  • творча музична програма за участю жінок та дітей (тераса музею);
  • Кава та спілкування (тераса);
  • Знайомство з Історико – меморіальним музеєм Михійла Грушевського (єкскурсія).

Метою проекту є надання соціальних, юридичних, медичних, психологічних, профорієнтаційних  консультацій, збільшення можливостей і адаптація жінок вразливих категорій у спільноті міста Києва.

Проект підтримується Міжнародним жіночим клубом Києва, реалізується  – ЛОМГО «АМІ-СХІД», соціальні партнери проекту в м. Києві – Центральна Бібліотека ім.. М.О.Некрасова, Історико-Меморіальному музеї Михайла Грушевського, ВГО «ОСОБЛИВА ЖІНКА».

Всебічна підтримка – управління молоді та спорту ЛОДА, КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями».

Інформаційно – методична допомога – Національна Асамблея людей з інвалідністю України.