Жінка з інвалідністю – це одна з найуразливіших категорій у всьому світі.

Адже від її здоров’я та життя залежить життя родини, благополуччя дитини. 
Тому в період надзвичайних ситуацій, які відображені в статті 11 Конвенції ООН про права інвалідів, жінка з інвалідністю несе тягар страждань, захищаючи не тільки себе, родину, а на сам перед – дитину. Так сталося в сучасному часі на Сході України.
Для більшості жінок з інвалідністю, особливо, які мають дітей, випала чимала доля випробувань на страждань серед яких: відсутність фізичної допомоги при пересуванні, під час переміщень у важкі часи; недоступність до інформації що робити, особливо, якщо є важкі ураження опорно-рухового апарату та зору; проблема соціального забезпечення, тощо.

30.01.15. о 10.00. відбудеться Конференція, ініціаторами якої є жінки з інвалідністю, які мають статус вимушених переселенців. Захід відбудеться в рамках проекту «Захист прав жінок з інвалідністю – вимушених переселенців зі Сходу України» (ЛОМГО «Асоціація молодих інвалідів — Схід»), за підтримки Міжнародної благодійної організації «Український жіночий фонд».
В заході приймуть участь представники державних та громадських структур, закладів культури, соціального захисту, громадські організації інвалідів, жінки з інвалідністю – вимушені переселенці зі Сходу України.

Мета — вирішення питань жінок з інвалідністю вимушених переселенців зі Сходу України, які мають важкі обмеження в здоров’ї та на руках у яких – діти. Ми маємо на меті залучення до співпраці соціальні, громадські, освітні структури, заклади культури, співпраця з якими допоможе покращити соціальне, фізичне та психологічне становище даної категорії населення.Даний захід відбудеться: 30.01.15. о 10.00 годині.
Місце проведення: готель «Верховина», 
вул.. Петропавлівська, 24, м. Київ, конференц-зал.
Контактні телефони: 095 808-44-04, 095 591-44-98

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *