Заняттях вокальної студії «Тоніка»

З липня 2023 року, роботи вокальної студії «Тоніка», проводилися групові та додатково індивідуальні заняття, для всебічного розвитку учнів.

Учні виявляють інтерес та бажання проявити себе на заняттях вокальної студії «Тоніка».

Вони із-задоволенням активно працюють на заняттях: виконують вокальні вправи на розігрів голосового апарату, на розвиток артикуляції та дикції. Для укріплення імунітету та укріплення м’язів діафрагми, на заняттях приділяється увага дихальній гімнастиці «по Стрельніковій». Ще на заняттях при розспівуванні використовуються елементи з «методики Кримової» та Наталії Май.
Вокальний репертуар що опрацьовується дітьми самостійно та на заняттях вокальної студії – це у більшості своїй, пісні патріотичні про Україну, або сучасні українські пісні.

До дітей застосовується індивідуальний підхід, тому на індивідуальних заняттях, діти мають змогу більше розкривати свої природні вокальні здібності.

Інколи ми перетворюємо уроки на концерти, де учні можуть виконувати на публіку свої пісні, що готуються на індивідуальних заняттях. Деякі солісти вокальної студії «Тоніка» приймали участь у фестивалі творчості, що в липні проводив реабілітаційний центр «Лелека».

⁨Тетяна Мануйлова⁩