Занять з дітьми та молоддю з ментальними порушеннями

Відбувся вебінар на тему «Які моменти треба враховувати при проведенні творчих занять з дітьми та молоддю з ментальними порушеннями». Своїм досвідом у роботі з особами з ментальними порушеннями поділилася художній керівник Театрального клубу «Ми разом» дітей та молоді з особливостями ментального розвитку СМЦДЮТ Тимощенко Аліна. Вона ознайомила керівників, лідерів та активістів громадських організацій Луганської області з історією створення Театрального клубу » Ми разом», основними напрямками проведення занять, розповіла які нестандартні ситуації можуть виникати в процесі спілкування і як можна вирішувати ці ситуації, а також з особливостями спілкування і навчання молоді з ментальними порушеннями.

Захід відбувся в рамках проекту» Інституційний розвиток жіночих громадських організацій людей з інвалідністю в Луганській області в ситуації COVID-19″, який підтримується ООН Жінки в Україні та посольством Норвегії в Україні.

Організатор: ГО » ЛОО «АМІ-схід» за підтримки Управління молоді та спорту ЛОДА та Луганського обласного центру соціокультурної адаптації молоді з ОФМ.