Всеукраїнський фестиваль творчості для людей з інвалідністю «На крилах творчості»

З 15  по 17 жовтня 2018 року молодь з інвалідністю Луганської області та представники УТОС прийняли участь в 10-му ювілейному Всеукраїнському фестивалі творчості для людей з інвалідністю «На крилах творчості», який відбувся в місті Дніпро.

Вже десять років поспіль в теплі жовтневі дні Луганчани приїжджають в місто Дніпро, як і творчі люди з усіх куточків України. В перший день проходив відбірковий тур, коли учасники демонстрували свої таланти. По результатам цих виступів були відібрані учасники гала-концерту.

В цьому році Луганську область на  фестивалі представляли танцювальний колектив з міста Сєвєродонецьк із яскравим «Циганським  танцем» та музиканти з УТОС, які зачарували глядачів своєю музичною композицією.

Близько сорока творчих номерів показали учасники фестивалю. Пісні, танці, декламація, хорова та ансамблева творчість — все було цікаво і різноманітно. Київ, Харків, Луганщина, Полтава, Бердянськ, Івано — Франківськ, Кривий Ріг, Нікополь, селища і села Дніпропетровщини, Дніпро, міста багатьох регіонів України надіслали талановитих артистів. Виступаючі показували не просто творчий номер — це були цікаві, з вигадкою і незвичністю, маленькі вистави.

         Від організаторів всі учасники отримали нагороди та подарунки.

Під час таких фестивалів люди мають змогу поринути в атмосферу свята, дружнього спілкування та радості, отримати гарний досвід та познайомились з новими друзями.

Організатори:  Національна Асамблея людей з інвалідністю України та Дніпропетровське обласне об’єднання людей з інвалідністю «Творчість».

Інформаційна допомога та логістика щодо участі у заході  представників з Луганської області забезпечено Луганським обласним Центром соціокультурної адаптації молоді з ОФМ, ЛОМГО «АМІ-Схід» за підтримки управління молоді та спорту ЛОДА.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *