Всеукраїнська Нарада з питань дистанційної освіти в ситуації Covid – 19

23 липня 2021 року відбулась Всеукраїнська Нарада з питань дистанційної освіти для дітей та молоді з інвалідністю в ситуації Covid – 19. Захід відбувся в готельному комплексі «МИР» м. Сєвєродонецьк та на платформі ZOOM.

В Нараді взяли участь представники Міністерства освіти та науки України, ВДНЗ Університету Менеджменту освіти Національної Академії Педагогічних Наук України, Інституту спеціальної педагогіки НАПН України, представники Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, освітяни Луганської області, представники ГО «Людина в біді», представники громадських організацій людей з інвалідністю, батьківські організації, які мешкають в різних куточках України.

Під час заходу були висвітлені проблематики дистанційного навчання, розглянуті новітні інноваційні методики, які допомагають дітям вразливих категорій отримувати освіту та розвиватися під час карантинних обмежень.

Скоро осінь, черговий навчальний рік, а отже і можлива нова хвиля пандемії та дистанційного навчання, тож треба бути готовими до чергових викликів.

Саме задля того, щоб життя родин дітей з інвалідністю в умовах їх дистанційного навчання, було кращим ніж торік (в першу ковідну хвилю), та ніж зазвичай, і була проведена ця Нарада!

Захід відбувся в рамках проєкту «Надання комплексної освітньої та психолого-соціальної допомоги дітям та молоді з інвалідністю Луганської області в умовах пандемії COVID 19» виконується ГО «Луганська обласна організація «АМІ — Схід» та реалізується за підтримки організації «Людина в біді» People in Need Ukraine за фінансового сприяння Європейського Союзу. В Луганській області проєкт підтриманий Управлінням молоді та спорту ЛОДА, КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з ОФМ».