Вплив ендокринної системи на організм жінки

Кожного четверга ми з лікарем загальної практики сімейної медицини Часовенко Сергієм Михайловичем залишаємо звичку хворіти!

Відбулася online зустріч в рамках проекту «»Institutional Development of Women’s NGOs of People with Disabilities in Luhansk Region in the situation of COVID-19″ за темою «Вплив ендокринної системи на організм жінки.»

Лікар почав вебінар з того, що жінки відрізняються високою адаптивною здатністю організму, яка більш стійка до впливу зовнішніх чинників, ніж чоловіча, але разом з тим, і в жіночому організмі бувають проблемні періоди. Детально розглянули вплив ендокринної системи на організм жінки в різні вікові періоди та правильний підхід до усунення порушень зі сторони ендокринної системи. Ознайомилися із симптоматикою ендокринних захворювань. Адже, неправильний підхід до себе, до свого здоров’я, організму викликає у жінки неприємне відчуття зміни і хвороби.

Як завжди, лікар доступно і професійно відповів на всі питання учасниць!

Організатор: ГО Луганська обласна організація «Амі — Схід» ГО Луганська обласна організація «Амі — Схід»

за підтримки КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з ОФМ» КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з ОФМ»та управління молоді та спорту ЛОДА Управління молоді та спорту Луганської ОДА